Whatsapp Destek Hattı

Güncel Haberler

Türkiye’ de En Çok Oynanan Online Oyunlar

Türkiye’ de En Çok Oynanan Online Oyunlar

  Türkiye’ de En Çok Oynanan Online Oyunlar    Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte online oyunların istatistiklerine baktığımızda tüm işletim sistemlerine uyumlu telefonlarda, tabletlerde ve bilgisayarlarda online oyunlar konsol oyunlarına ve PC oyunlarına göre daha çok tercih edilmektedir. Online oyun sekt&ou... Devamını oku..

Neden Pubg Mobile Uc Satın Almalısınız

Neden Pubg Mobile Uc Satın Almalısınız

  Neden Pubg Mobile Uc Satın Almalısınız?   Oyun parası ile hesabınıza UC yükleyerek özel oyun içi öğeleri çıkarmanıza yardımcı olur. Özel eşyaları kaldırarak, diğer oyunculara karşı gözle görülür bir fark yaratacaksınız. UC sayesinde silah görünümleri, güzel kıyafetler ve birçok da karakter&n... Devamını oku..

Free Fire En Güncel Haber

Free Fire En Güncel Haber

  Free Fire En Güncel Haber   Navi free fire ekibi bir menajer yönetmenliğinde oynanıyor. Free fire ekibinin menajeri Glory oluyor. Kendisi free fire dışında bir kaç oyundan daha sorumlu. PUBG mobile ve Wild Rift kadrolarından da Glory sorumludur. Free fire takımının sıradaki turnuvası 80. 000 dolarlık ödül havuzuna sahip. Bu oyunun 3. Etkinliği ... Devamını oku..

PUBG En Güncel Haber

PUBG En Güncel Haber

PUBG En Güncel Haber   Dünyada milyonlarca oyuncu sayısına ulaşan PUBG hala en çok oynanan oyunlar arasında yer alıyor. Oyundaki hayatta kalma mücadelesi ve sürekli yenilenen haritalar sürekli farklı bir heyecan yaratıyor. PUBG öncesinde sadece bilgisayardan oynanan bir oyunken android ve ios sürümleriyle telefonlarda oynanabilecek sev... Devamını oku..

PUBG Mobile Haritaları

PUBG Mobile Haritaları

  PUBG Mobile Haritaları   Pubg oyunu mobil versiyonuyla beraber dünya çapında bir üne kavuşmuş ve milyonlarca kişi tarafından oynanmaya başlamıştır. Oyun içerisinde bulundurduğu haritalar ve grafiklerle oyuncuların ilgisini çekmeyi başarıyor. Oyun bir hayatta kalma mücadelesi içinde geçiyor. Oyuna başlarken bir uçak... Devamını oku..

Bigo Live ile Nasıl Para Kazanılır

Bigo Live ile Nasıl Para Kazanılır

  Bigo Live ile Nasıl Para Kazanılır Bilinmesi Gerekenler   Günümüzde sosyal medyanın yaygın kullanımı etkileşimin yüksek seviyesi gibi nedenlerden dolayı Bigo Live gibi ortamlara olan talep de artış göstermektedir. Bu nedenlerden dolayı canlı yayınlar ile geniş kitlelere ulaşmak ta talep edilen bir durum haline gelmiştir. Günümüzde ar... Devamını oku..

PUBG Mobile Lite Nedir

PUBG Mobile Lite Nedir

  PUBG Mobile Lite Nedir?             PUBG oyunu, hepimizin bildiği, en azından bir kere oynadığı ya da hiç yoktan kulak aşinalığının olduğu zevkli ve bir o kadar da heyecan dolu bir oyundur. Peki Pubg Mobile Lite ile normal Pubg arasındaki fark nedir? Tencent Games şirketinin zayıf ve düşük donanım içeren telefonlara sahip k... Devamını oku..

Likee Nedir, Nasıl Kullanılır

Likee Nedir, Nasıl Kullanılır

Likee Nedir? Nasıl Kullanılır?   Likee uygulaması eski tabiriyle “Like video”, dünya çapında oldukça büyük bir kitleye sahip olan kendine has video oluşturma sosyal platformudur. Bu program sayesinde farklı farklı programlarda gerçekleştirebildiğiniz düzenleme işlemlerini tek bir programda gerçekleştirebilirsiniz.&n... Devamını oku..

Apple Store iTunes Hediye Kartı Nedir, Ne İşe Yarar

Apple Store iTunes Hediye Kartı Nedir, Ne İşe Yarar

  Apple Store iTunes Hediye Kartı Nedir? Ne İşe Yarar?   Kredi kartı bulunmayan Apple kullanıcıları, App Store uygulamasındaki ücretli uygulamalara erişemeyeceğini düşünüyor. Oysa ki Apple şirketinin kredi kartı olmayan kullanıcılar için “iTunes Hediye Kartları” bulunmaktadır. Haydi hep birlikte bu kartlara bir göz atalım. &Cce... Devamını oku..

Free Fire Nedir, Nasıl Oynanır

Free Fire Nedir, Nasıl Oynanır

  Free Fire Nedir?   111 Dots Studio şirketi tarafınca geliştirilip piyasaya sürülen Garena Free Fire, battle royale türünde üçüncü şahıs bakış açısı formunda oynanmakta olan online aksiyon ve macera dolu oyundur.   Free Fire Nasıl Bir Oyundur?   IOS ve Android platformlarında yayımlanan Free ... Devamını oku..

Google Play Hediye Kartı Nedir, Nasıl Kullanılır, Avantajları Nelerdir

Google Play Hediye Kartı Nedir, Nasıl Kullanılır, Avantajları Nelerdir

  Google Play Hediye Kartı Nedir? Nasıl Kullanılır? Avantajları Nelerdir?   Google Play Hediye Kartı kodu, Google Play Store uygulamasında olan ücretli uygulamaları veya oyunları satın almak için kullanılabilen bir sistem türüdür. Play store uygulamasından uygulama alımı yapmak için Google Play TL kodunuzu girmenin ardından istediğ... Devamını oku..

Bigo Live Nedir, Nasıl Kullanılır

Bigo Live Nedir, Nasıl Kullanılır

  Bigo Live Nedir? Nasıl Kullanılır?   Bigo Live uygulamasını kısaca tanıtmak gerekirse aslında bu program size canlı yayın açmanıza olanak sağlar. Açılan bu canlı yayında diğer kullanıcılar sizi izlemektedirler. Bu durumda kendinize özgü yetenekleri sergileyebilir ve bu şekilde belki para bile kazanabilirsiniz. Bunlara örnek vermek gerekirse; da... Devamını oku..

Razer Gold Pin Hediye Kartları Nedir

Razer Gold Pin Hediye Kartları Nedir

  Razer Gold Pin Hediye Kartları Nedir?   Razer gold sistemini kısaca tanımlamak gerekirse çevrimiçi oynanabilen bilgisayar oyunları için tasarlanmış geniş bir sanal para birimi olarak nitelendirebiliriz.    Razer Gold Pin Hediye Kartları Nerelerde Kullanılır? Nasıl Kullanılır?   Razer gold coin oyuncuların oyun marketleri... Devamını oku..

PUBG Mobile Kim Tarafından Çıkarıldı ve Nedir

PUBG Mobile Kim Tarafından Çıkarıldı ve Nedir

  PUBG Mobile Kim Tarafından Çıkarıldı ve Nedir?   PUBG Mobile, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmeye devam edilen, bilgisayar ve oyun konsollarında oynanan PUBG oyununun, mobil cihazlara uyarlanmış halindeki savaş ve hayatta kalma oyunudur. Bu oyun bir uçağın içinde başlamaktadır. En fazla 100 oyuncu olan bu uçakta, oyuncular istedikle... Devamını oku..