Whatsapp Destek Hattı


Free Fire Sistem Gereksinimleri ve Free Fire Oynarken Kullanılabilecek Eşyalar

Free Fire Sistem Gereksinimleri ve Free Fire Oynarken Kullanılabilecek Eşyalar

 

Free Fire Sistem Gereksinimleri ve Free Fire Oynarken Kullanılabilecek Eşyalar

 

Son zamanlarda mobil platformda karşımıza çıkan en favori oyunlardan birisi Free Fire' dir. Geçtiğimiz yıllarda toplumda hemen herkesin oynadığı Pubg oyununa benzeyen fakat daha düşük donanımla ortaya konulmasına rağmen başarılı bir şekilde çalışan mobil oyunlardan birisidir. Pubg oyununun her geçen gün gelen güncellenmesi ve yenilenen donanım özellikleri nedeniyle eski telefon durumundan dolayı birçok kullanıcı Free Fire tarafına yöneldi.

 

Free Fire Nasıl Oynanır?

 

Birçok oyun özelliği gereği çevrimiçi iken oynanabilen bir oyundur. Kısaca nasıl oynandığına dair şu şekilde oyun akışı sıralanabilir:

  • Diğer oyunlara nazaran haritada 100 kişi bırakılıp hem oyun süresi uzun hem de oyun şartları ağır olurken burada 50 kişi ile birlikte tarlaya bırakılıyorsunuz.
  • Her maç kişi sayısının da etkisine bağlı olarak yaklaşık 10 dakika kadar sürmektedir.
  • Savaşılacak alana inme durumu ise uçakta istediğiniz bir an da gerçekleşebiliyor, isteğe bağlıdır.
  • Hayatta kalabilmek adına cephane toplayabiliyorsunuz. 
  • Savaş alanı stratejisini yönetirken nihai zafere ulaşmanız uzun sürmeyecektir.

Sadece telefonla oynanmayıp istenildiği takdirde bilgisayarda da oynanabilir.

 

Free Fire Sisteminde Olması Gereken Sistem Özellikleri

 

Android cihazlarda 4.0.3 veya üzeri sürüm gerektirirken İos işletmelerde 8.0 veya üzeri sürüm gerektirir. 2 GB RAM ve 1,1 GB kullanılabilir alan gereksinimi duymaktadır. Bilgisayar için kullanıma ihtiyaç duyulan veriler ise Windows 7,8,10 (64 bit) işletim sistemi ve Core i5 2.8GHz işlemciye sahip olmasının yanı sıra 8GB ram olmasıdır. Depolamada ise 4GB kullanılabilir alan gereklidir.

 

Free Fire Oynarken Kullanılabilecek Eşyalar Nelerdir?

 

Her yaştan vatandaşın oynadığı Free Fire oyununda oyunu daha kolay ve eğlenceli hale getirmek adına birçok aparat mevcuttur. Örneğin oyun kolları ve konsolları tek başına bile alınabilecek aparatlardandır. Bunun yanı sıra parmak eldiveni de mevcuttur.

Oyunda hızlı ve çabuk davranmak adına parmaklarınızla oyunu yönettiğiniz için bu parmak eldivenine ihtiyacınız olabilir. Ayrıca aşırı ısınmaya bağlı olarak fanlı soğutma oyun kolları da vardır. Belirtilen tüm oyun aparatları set halinde de satılmaktadır. Kolayca temin edebilir oyun oynamanın tadını çıkartabilirsiniz.

 

Free Fire Elmas almak için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz.
https://1epin.com/K3/free-fire-elmas