Whatsapp Destek Hattı


PUBG En Güncel Haber

PUBG En Güncel Haber

PUBG En Güncel Haber

 

Dünyada milyonlarca oyuncu sayısına ulaşan PUBG hala en çok oynanan oyunlar arasında yer alıyor. Oyundaki hayatta kalma mücadelesi ve sürekli yenilenen haritalar sürekli farklı bir heyecan yaratıyor. PUBG öncesinde sadece bilgisayardan oynanan bir oyunken android ve ios sürümleriyle telefonlarda oynanabilecek seviyeye geldi. Bu gelişim oyunun bir anda patlama yapmasını sağladı. Sadece bilgisayardan oynandığında ulaşamadığı oyuncu sayısına mobil versiyonuyla çok kısa sürede çıktı. Böylesine çok sayıda insan tarafından sevilen oyunun yapımcıları oyunu getirdiği yeniliklerle heyecanın her zaman üst seviyede olmasını sağlıyor.

 

PUBG

 

PUBG telefonlara yüklendikten sonra daha fazla kullanıcıya ulaştı. Oyunun bu kadar çok ilgi görmesinin sebebi oynanışının diğer oyunlardan daha farklı olmasıdır. Oyuna bir uçaktan adaya atlayarak başlıyorsunuz. Belirli bölgesi bulunan adanın etrafında bir çember oluşuyor. Bu çember belirli süreler içinde yavaş yavaş daralıyor. Bu süre zarfında oyuncular evlerden veya hangarlardan buldukları silahlarla hayatta kalmaya çalışıyorlar. Sona kalan kişi veya ekip oyunun kazananı oluyor. Karakterin canını alacağı ilk yardım malzemeleri ile doldurabilmesi ya da oyundaki lüks araçların sürülebiliyor olması da oyunu diğer oyunlar ayıran bir başka özelliği olarak karşımıza çıkıyor.

 

PUBG Güncel Haberler

 

PUBG geliştiricileri oyuncuları oyunda tutmak adına sürekli farklı yenilikler getiriyor. Haritaları sürekli yeniliyorlar. Son zamanlarda bu güncellemelere yeniliklerden biri de oyuna başlarken oyuncuların dar bir alanda savaşması özelliğidir. Savaşılan dar alanda oyuncular kill kasmaya çalışırlar. Ölenler ise oyuna başlar.

 

PUBG New State

 

PUBG geliştiricileri tarafından piyasaya sürülen PUBG New State oyunu 2051 yılını konu alıyor. Oyuncuların heyecanla beklediği bu sürüm Krafton şirketi ile Türk Telekom şirketinin anlaşmasını kapsıyor.

 

PUBG Mobile'e Gelen Sürekli Güncellemeler

 

PUBG şirketi oyuna sürekli getirdiği güncellemelerle oyunun farklı bir boyuta taşınmasını sağlıyor. Özellikle gerçek hayattan örnekleri de oyunda görmek mümkün. Hayatımıza son yıllarda giren Tesla model araçları PUBG oyununda da görüyoruz. Ayrıca oyuna belli zaman dilimlerinde gelen kostümler oyuncuların daha iyi görünüme sahip olmasına yardımcı oluyor.

 

PUBG Mobile UC almak için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz.
https://1epin.com/K1/pubg-mobile-uc