Whatsapp Destek Hattı


PUBG Mobile Sistem Gereksinimleri ve PUBG Mobile Oynarken Kullanılabilecek Eşyalar

PUBG Mobile Sistem Gereksinimleri ve PUBG Mobile Oynarken Kullanılabilecek Eşyalar

 

PUBG Mobile Sistem Gereksinimleri Ve PUBG Mobile Oynarken Kullanılabilecek Eşyalar

 

Son yıllarda birçok savaş oyununun çıktığını görebiliriz. Bu savaş oyunlarının her biri farklı stratejilere dayalı olsa da şüphesiz en farklı olanı PUBG Mobile oyunudur. Çünkü bu oyun düşmanı öldürmenin yanı sıra hayatta kalma mücadelesini de sonuna kadar hissetmemizi sağlıyor. Oyunun son yıllarda milyonlarca kullanıcıya ulaştığını görmemizin nedeni de bu mücadele hissidir. Oyuncular oynarken hem kendilerini geliştiriyor hem de büyük bir keyif alıyorlar. Oyuna silahsız başlanıp daha sonra silah arama telaşı da oyunun keyif veren diğer yönlerinden biri.

 

PUBG Mobile Sistem Gereksinimleri

 

PUBG mobile oyununu oynamak büyük keyif verse de bazen telefonlarımızın oyun içinde donmalara sebep olduğunu görebiliyoruz. Kimi zaman güncellemeleri desteklemediğine de şahit oluyoruz. Bunun nedeni telefonunuzun sisteminin oyun için yeterli olmamasıdır. Bu sebeple daha iyi bir telefona sahip olmalısınız.

 

PUBG Mobile İçin Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

 

Telefonu sürekli donan veya oyuna indiremeyen birçok kişinin sorduğu soruların başında hangi sisteme sahip telefonların oyun için uygun olduğudur. PUBG mobile telefonunuzda oynamanız için telefon hafızanızda en az 1.25 GB’lık bir yer olmalıdır. Çünkü telefonlar 500 MB’lık bir alanı her zaman boş bırakırlar. PUBG mobile da 715 MB olduğundan gerekli depolama alanı boş olmalıdır.

 

PUBG Mobile PC Gereksinimleri

 

PUBG mobile oyununu emülatör yardımıyla bilgisayarlardan oynayabilirsiniz. Bilgisayardan oynayabilmek için sistem gereksinimleri şunlar olmalıdır:

  • Windows 7, 8, 8.1, 10 işletim sistemi
  • En az 1.8 GHZ
  • En az 3 GB RAM
  • Hafıza 2 GB
  • İ3 işlemci veya benzeri işlemciler

Bu özelliklere sahip bilgisayarlardan PUBG Mobile’ı rahatlıkla oynayabilirsiniz.

 

PUBG Mobile Oynarken Kullanılabilecek Eşyalar

 

PUBG mobile oyununda eşyalarınızın çoğunu oyun sırasında alırsınız. Bu eşyalardan en bilindik olanı ise tavadır. Tavayı bir oyuncuyu öldürmek için de kullanabilirsiniz. Ancak bunun dışında oyuna kostümünüz ile başlayabilirsiniz. Aldığınız kostümü kullanarak oyun içinde farklı bir görünüme sahip olabilirsiniz. Ayrıca oyunda yerden aldığınız silahları, bombaları, kitleri de kullanabilirsiniz. Kitler canınızı doldurmak için gereklidir.

 

PUBG Mobile UC almak için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz.
https://1epin.com/K1/pubg-mobile-uc