Whatsapp Destek Hattı

Popüler Oyunlar

Güncel Haberler

Neden Pubg Mobile Uc Satın Almalısınız

Neden Pubg Mobile Uc Satın Almalısınız

  Neden Pubg Mobile Uc Satın Almalısınız?   Oyun parası ile hesabınıza UC yükleyerek özel oyun içi öğeleri çıkarmanıza yardımcı olur. Özel eşyaları kaldırarak, diğer oyunculara karşı gözle görülür bir fark yaratacaksınız. UC sayesinde silah görünümleri, güzel kıyafetler ve birçok da karakter&n... Devamını oku..

Free Fire En Güncel Haber

Free Fire En Güncel Haber

  Free Fire En Güncel Haber   Navi free fire ekibi bir menajer yönetmenliğinde oynanıyor. Free fire ekibinin menajeri Glory oluyor. Kendisi free fire dışında bir kaç oyundan daha sorumlu. PUBG mobile ve Wild Rift kadrolarından da Glory sorumludur. Free fire takımının sıradaki turnuvası 80. 000 dolarlık ödül havuzuna sahip. Bu oyunun 3. Etkinliği ... Devamını oku..

PUBG En Güncel Haber

PUBG En Güncel Haber

  PUBG En Güncel Haber   Dünyada milyonlarca oyuncu sayısına ulaşan PUBG hala en çok oynanan oyunlar arasında yer alıyor. Oyundaki hayatta kalma mücadelesi ve sürekli yenilenen haritalar sürekli farklı bir heyecan yaratıyor. PUBG öncesinde sadece bilgisayardan oynanan bir oyunken android ve ios sürümleriyle telefonlarda oynana... Devamını oku..

PUBG Mobile Haritaları

PUBG Mobile Haritaları

  PUBG Mobile Haritaları   Pubg oyunu mobil versiyonuyla beraber dünya çapında bir üne kavuşmuş ve milyonlarca kişi tarafından oynanmaya başlamıştır. Oyun içerisinde bulundurduğu haritalar ve grafiklerle oyuncuların ilgisini çekmeyi başarıyor. Oyun bir hayatta kalma mücadelesi içinde geçiyor. Oyuna başlarken bir uçak... Devamını oku..